Levelek megjelenítési sorrendje:
2025. december 21. 12:29:43 (#1860)
Feladó: Csaba Csajbók
Tárgy: Re: [kisborostyan] Szekér Gyuri
2025. december 21. 11:48:05 (#1859)
Feladó: Nagy Zoltán Sándor
Tárgy: Re: [kisborostyan] Szekér Gyuri
2025. december 21. 11:46:38 (#1858)
Feladó: csatojud
Tárgy: Re: [kisborostyan] Szekér Gyuri
2025. december 21. 11:20:13 (#1857)
Feladó: Csaba Csajbók
Tárgy: [kisborostyan] Szekér Gyuri
2025. december 5. 8:03:15 (#1856)
Feladó: Halász Ildikó
Tárgy: [kisborostyan] segítség kérés
2025. október 12. 10:56:58 (#1855)
Feladó: Éva Kőrössi
Tárgy: Re: [kisborostyan] értesítés azoknak, akik ismertük és tanultunk tőle
2025. szeptember 23. 19:44:24 (#1854)
Feladó: László Károly Ferenc
Tárgy: Re: [kisborostyan] értesítés azoknak, akik ismertük és tanultunk tőle
Bocsánat, a prediktív üzemmód rosszul javított, így írtam el a nevét. -0,25
dézet (László Károly Ferenc ):
> A hatos tankörben kb fafém idején Kőrösi és Laki tanár úr együtt
> volt gyakorlatvezető. Mindkettőjüket kedveltüķ. Előttem van, hogy
> míg Laki a táblánál magyarázott egy feladatot, Kánya időközönként
> "micsoda, nemigaz" kiáltásokkal fejezte ki csodálkozását,
> értetlenségét, ő türelmesen lehajolt hozzá és csendben
> elbeszélgetett vele a kérdésről. Igazi tanár volt, aki bennünk is
> meglátta a jót.
> Bozi Feri nyugodt, általában mosolyra hajló arca maradt az emlékeimben.
> Együtt érzek mindkét családdal.
>
> Idézet (Csaba Csajbók ):
>
>> Egymás után jönnek a rossz hírek! Részvétem mindkét családnak!
>>
>> Kőrössi tanár úrról van egy történetem (egy nálunk 5 évvel idősebb kollégám
>> m
2025. szeptember 23. 19:20:17 (#1853)
Feladó: László Károly Ferenc
Tárgy: Re: [kisborostyan] értesítés azoknak, akik ismertük és tanultunk tőle
A hatos tankörben kb fafém idején Kőrösi és Laki tanár úr együtt volt
gyakorlatvezető. Mindkettőjüket kedveltüķ. Előttem van, hogy míg Laki
a táblánál magyarázott egy feladatot, Kánya időközönként "micsoda,
nemigaz" kiáltásokkal fejezte ki csodálkozását, értetlenségét, ő
türelmesen lehajolt hozzá és csendben elbeszélgetett vele a kérdésről.
Igazi tanár volt, aki bennünk is meglátta a jót.
Bozi Feri nyugodt, általában mosolyra hajló arca maradt az emlékeimben.
Együtt érzek mindkét családdal.
Idézet (Csaba Csajbók ):
> Egymás után jönnek a rossz hírek! Részvétem mindkét családnak!
>
> Kőrössi tanár úrról van egy történetem (egy nálunk 5 évvel idősebb kollégám
> mesélte).
> A Laki-Kőrössi párosnál rektorizott, ha ott nem megy át, vége mindennek!
> Erre meg is volt minden esélye, mert nagyon gyenge volt statikából,
> szilárdságtanból stb.
> Nem
2025. szeptember 23. 16:09:37 (#1852)
Feladó: Békési György
Tárgy: Re: [kisborostyan] értesítés azoknak, akik ismertük és tanultunk tőle
2025. szeptember 23. 16:01:35 (#1851)
Feladó: bordi
Tárgy: Re: [kisborostyan] értesítés azoknak, akik ismertük és tanultunk tőle